Úvod Pásové pily BOMAR CNC automaty BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC

BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC

Doprava zdarma

BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC

BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC
BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC
BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC
BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC
BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC
BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC
BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC

Plně automatická pásová pila s možností oboustranných úhlových řezů s automatickým polohováním ramene.   Detailní informace

Kód produktu ergonomic290.258.dganc
756 767 Kč bez DPH
915 688 Kč s DPH
2-4.týdny
 ks

Bomar Ergonomic 290.258 DGANC je automatická pásová pila s možností oboustranných úhlových řezů s automatickým polohováním ramene. Hydraulicky je ovládán posuv materiálu do řezu, upínání materiálu a posuv ramene pilového pásu do řezu a zpět. Délka jednoho podání činí 1500 mm. Ve spojení s nejvyšší možnou polohovací rychlostí je tak zaručena doposud nedosažitelná produktivita a flexibilita. Po naprogramování počtu kusů, délky a úhlů na každé straně kusu se provede celý pracovní cyklus. Řídící jednotka B&R je vybavena velkým přehledným displejem. Programování se provádí v jednoduchých krocích a uživatel má o něm díky grafickému zobrazení jednotlivých úseků dobrý přehled.

Opakující se údaje o jednotlivých kusech lze uložit do řídící jednotky stroje a v případě potřeby je načíst. Do řídící jednotky lze uložit až 60 programů. Při přepnutí stroje do ručního režimu je možné ovládat všechny funkce stroje odděleně. Robustní rameno je vyrobeno z šedé litiny což příspívá k lepšímu pohlcování vibrací při řezání, než u svařeného ramene. Přesné tvrdokovové vedení pásu, kloub ramene pily uložený v předepjatých kuželíkových ložiscích, 27 mm vysoký pilový pás a synchronně běžící kartáč na odstraňování třísek jsou předpokladem pro vynikající řezný výkon.
Svěráky jsou uloženy bez vůle na předepjatém lineárním vedení. Pohyblivý svěrák se otevírá oboustranně, čímž se eliminují kolize u nerovného materiálu. Průběžná válečková dráha zajišťuje jednoduché a bezpečné podávání krátkých materiálů. Nastavení úhlu se provádí elektromechanicky od -45° do +60° během cca. 3 sekund s přesností ±0,1°.

Detektor výšky materiálu umožňuje, aby rameno pily najelo až těsně nad materiál maximální rychlostí, což výrazně zkracuje dobu cyklu. Ke standardnímu vybavení patří mimo jiné automatická regulace přítlaku pilového pásu do řezu v závislosti na odporu řezaného materiálu a frekvenční měnič, který umožňuje nastavit optimální rychlosti pilového pásu vůči řezanému materiálu v rozsahu 20-120 m/min., což významně zvyšuje jak životnost pilových pásů tak i produktivitu stroje. Celkové provedení stroje předurčuje tento automat pro řezání malých až středních velikostí profilů zejména v oblasti častých oboustranných úhlových řezů s přesností jednoho podání 0,2 mm. Rozsáhlé možnosti rozšíření stroje pomocí volitelného vybavení, příslušenství a manipulačních systémů, a to jak na přívodní, tak na výstupní straně.


Klíčové vlastnosti

  • Automatická regulace tlaku do řezu
  • Průchozí válečková dráha až k hlavnímu svěráku
  • Výkonný dvourychlostní motor
  • Jednoduchá obsluha a údržba

Nahoru

Zobrazit názory uživatelů »

Názory uživatelů na BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC uživatelské recenze

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení produktu: (zvolte počet hvězdiček pro ohodnocení)

Nahoru

Zobrazit základní specifikace »

Příslušenství k BOMAR Ergonomic 290.258 DGANC

Kontaktní formulář k produktům